Teaching in High Heels

Friday, May 4, 2012

Once Upon a Time {the Math Pack}

Hey ya'll! 
My firsties and I are knee deep in our fairy tales unit..we LOVE it! So I thought it would be incredibly cool to have my math centers coordinate with it too..don't 'ya think so too?
I'm sure my kids are going to go bonkers when they see them on Monday. 
Here's a little preview:
You can find the unit at my 'lil TpT store...just click here or the picture if you're interested in purchasing it. Once Upon a Time {the Math Pack} is on sale for $2 right now..it will be this price for 24 hours..after that it will go back to its regular price of $3.50. So get your shop on and take advantage! ;)
As always the first 2 night owls to comment will receive this unit..free of charge! Just don't forget to leave me your correct email address. 
I'll be back tomorrow with an important announcement...until then toodles!


Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< Home